نگاه ویژه مدیریت شهری برای حل معضلات دیرینه نقاط کم برخوردار

 
شهردار کاشان بر عزم جدی و نگاه ویژه شهرداری در دوره جدید برای حل مشکلات و معضلات دیرینه‌ نقاط کم‌برخوردار از جمله کوی حسین‌پور تأکید کرد.
حسن بخشنده امنیه در ارتباط مستقیم با بخش صفحه شما اخبار سیمای استان اصفهان، در خصوص موضوع کوی حسین‌پور، مشکلات این محله را دیرینه و مشخصا مربوط به اواسط دهه 80 دانست و گفت: مشکل اصلی به بخش خارج از محدوده کوی حسین‌پور که ساخت و ساز غیرمجاز در آن صورت گرفته، برمی‌گردد این در حالی است که بخش داخل محدوده شهری از خدمات شهرداری و همچنین انشعابات آب، برق و گاز برخوردار هستند.
وی با اشاره به حضور استاندار جدید اصفهان، صلاحیت و مأموریت کمیسیون ماده 5 برای بررسی موضوع بخش خارج از محدوده کوی حسین‌پور را یادآور شد.
شهردار کاشان، همچنین به رویکرد شهرداری در دوره جدید در زمینه نقاط کم برخوردار از جمله کوی حسین پور نیز اشاره و عنوان کرد: بر مبنای این رویکرد و عزم، در نخستین حضور در کاشان، از کوی حسین‌پور بازدید و بی‌واسطه با شهروندان گفت‌وگو کردم.
بخشنده امنیه، اجرای 100 تن آسفالت، بهسازی معابر، اجرای دو سرعت گیر به منظور جلوگیری از حوادث و سوانح در این محدوده، عملیات تکمیل خانه فرهنگ معرفت و... از جمله اقداماتی ذکر کرد که در دو سه هفته اخیر در کوی حسین پور اجرا شده و همچنان نیز فرآیند خدمت‌رسانی ادامه می‌یابد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید