آیین پایانی رویداد بچه های غدیر در کاشان برگزار شد

 
"رویداد فرهنگی، هنری و رسانه ای بچه های غدیر"، از سری برنامه های مصوب طرح ملی «کاشان؛ پایتخت نهج البلاغه ایران» با معرفی گروه ها و نفرات برتر در کاشان به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان به نقل از حسین آرامش مدیرعامل جمعیت جهادی و خدمات اجتماعی شهرستان کاشان؛ هیأت داوران این رویداد شامل دو کارشناس محتوایی و سه ناظر فنی با بیش از 20 ساعت داوری به بررسی بیش از 400 اثر از 30 گروه متشکل از 19 گروه دختران و 11 گروه پسران در دو بخش عکس‌نوشته و غیره پرداختند و برگزیدگان به ترتیب ذیل معرفی شدند. 
در بخش "عکس نوشته" همه آثار شایسته دریافت جایزه به میزان تلاش خود شناخته شدند و جوایز نقدی هر شناسه به شماره حساب آن‌ها واریز ‌شد.
در بخش آثار ارسالی "غیر عکس نوشته" شامل استوری، موشن، طراحی سایت، طراحی بازی و غیره تیم های "فرزندان غدیر" و " prozer" به عنوان تیم های اول و دوم و تیم های "عمار" و "فارس الحجاز" شایسته تقدیر معرفی شدند.
وی، افزود: تیم "سردار دل‌ها" نیز به دلیل شاخص بودن تمام آثار، سن کم و علیرغم عدم برخورداری از امکانات آموزشی قبلی رویدادها و پیش رویدادها، به عنوان پدیده این رویداد معرفی شد.
خاطر نشان می شود آیین پایانی رویداد "بچه های غدیر" شامگاه چهارشنبه 28 آبان ماه با حضور سرهنگ کریم اکبری فرمانده سپاه کاشان، میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، علی هاشمی طاهری رئیس شورای اسلامی شهر کاشان، حسین باغشیخی نائب رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر و جمعی از خیران فرهنگی شهرستان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان برگزار شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید