کتاب موثرترین ابزار افزایش فرهنگ عمومی جامعه محسوب می شود .

شهردار کاشان ضمن اشاره به برگزاری نمایشگاه سراسری کتاب کاشان گفت: کتاب موثرترین ابزار افزایش فرهنگ عمومی جامعه محسوب می شود.
 
سعید ابریشمی راد در آیین این رویداد ملی در پایتخت کتاب کشور ضمن تاکید بر مستندنگاری علوم اظهار داشت: علوم شفاهی به مرور زمان در طول تاریخ دچار انحرافات می شود چرا که جامعه فرهیخته به سمت مستندنگاری روی آورده است.
 
شهردار کاشان قرآن کریم را کامل ترین کتاب دانست و افزود: کتاب در جامعه به عنوان یک ابزار موثر در توسعه فرهنگ عمومی قلمداد می شود و قرآن کریم در بین تمامی کتب تاثیر بیشتری دارد.
 
ابریشمی راد قرآن کریم را ارزشمندترین کتاب در جهان دانست و افزود: قرآن کریم تا به انتها راهنمای بشر بوده فلذا باید آیات را به دقت قرائت و از این کتاب آسمانی پیروی کرد و از آنجا که این کتاب آسمانی اعجاز رسول اکرم بوده صحت این موضوع را تایید می کند.
 
وی با بیان اینکه باید تلاقی کتاب با مکان برگزاری نمایشگاه را به فال نیک گرفت، تصریح کرد: هزینه در حوزه فرهنگ و هنر کاملا سودآور است زیرا زیربنای توسعه شهری مبتنی بر زیرساخت های فرهنگی جامعه است و شهرداری ها نمی توانند در مورد فرهنگ عمومی بی تفاوت باشند.
 
وی با بیان اینکه کتاب در جامعه به عنوان یک ابزار موثر در توسعه فرهنگ عمومی قلمداد می شود، گفت: قرآن کریم از میان تمامی کتب با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد موثرین ابزار برای ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه قلمداد می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید